Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marszałek dostał w łapę od busiarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek dostał w łapę od busiarzy
Tak się właśnie to załatwia,na dole i na górze,generalnie wszyscy łykają jak rekiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za małą łapówkę dostali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udało mi się pojechać polskim busem po tej trasie. Gdyby nie było go albo bym pojechał pociągiem slbo wcale..mój kurs nie mógł wpłynąć na busiarzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie rodzina P. marszałaka ma kursy busów do krakowa I P. marszałem ma mieszkanców lublina w głebokim poważaniu Tylko pytanie; kto jest dla kogo marszałek dla obywateli czy obywatel dla marszałka za toka decyzje powinien wyleciec ze stołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, Pan Marszałek jest jednym z wielu przypadków osoby, która najwyraźniej intelektualnie żyje w innych czasach, innej kulturze w przeświadczeniu, że pełniac ważną funkcję społeczną, zupełnie minął się z powołaniem. Nie potrzebujemy więcej ludzi na odpowiedzialnych stanowiskach o mentalności gumofilca. Dzięki takim osobom do regionu inwestorzy walą drzwiami i oknami, a populacja rośnie lawinowo. Życzę Panu Marszałkowi najlepszego, ale najlepiej już w innym, niepublicznym charakterze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się orientuje czy nie można wystosować jakiejś petycji i zebrać odpowiedniej liczby podpisów o pozostawienie tego kursu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wszyscy tak beda mowic jak Polski bus bedzie mial monopol... skoncza sie tanie bilety i taki komfort jazdy... wszystko jest fajne na poczatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że w prowincjonalnym Lublinie sami egoiści mieszkają. PolskiBus zapewnia połączenie tylko między trzema miastami, busy zatrzymują się również w mniejszych miejscowościach i miastach leżących na trasie przejazdu. Ciekaw jestem ilu z wymądzrzających się teraz mieszczuchów, piszących tutaj wywodzi się właśnie z takich miast i miasteczek. Alternatywą są jeszcze dwa połączenia kolejowe, realizowane w ciągu dnia, niestety ostatnio z opóźnieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie tylko czubek własnego nosa a nie patrzycie na dalekosieżne konsekwencje działania takiego przewoźnika jak "Polski" Bus Ja popieram marszałka i wolę wspierać lokalne, polskie firmy które tutaj płaca podatki i dają pracę mieszkańcom lubelszczyzny. Jeżdzę czasami czy do Radomia czy do Krakowa a to z Express Busem a to z firmą Sinbus i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Kierowcy są sympatyczni, elastyczni, jadą bezpiecznie i nie jeżdżą 20 letnimi gratami jak to ktoś zarzucił w komentarzach. Pomyślcie trochę - to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jeździłam bp tour.Nie mia£am wyjścia. Ostatni kurs z Krakowa do Lublina ,kierowca chcia£ nas wysadzić na przystanku i mieliśmy przesiąść się do autobusu w którym coś się kopciło. Ostatecznie na stacji paliw ,jakiś bus jadący do Lublina nas zabrał.Chyba tej samej firmy. Polski bus razi konkurencję po oczach. To moja opinia,jako pasażerki.Czysto,bezpiecznie,w zimie ogrzewanie działa,drzwi zamykają się.Mili kierowcy. Teraz wolę pojechać do Warszawy i stamtąd do Lublina.Marszałek dzia£a na szkodę pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawka ....pojechać do Warszawy i stamtąd do Krakowa. Dodam,że godzina wię ej nie robi mi różnicy. W raz wychodzi taniej,co również się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student; Podjęłam studia zaoczne od października 2015 w Lublinie , Linia P20 została otwarta jakoś lipiec/sierpień gdyby jej nie było nie poszłabym do Lublina cieżki dojazd. Polskim Busem super się jeździło z Krakowa. comfort, klimatyzacja, wifi super podróż, upływa 3 mc studiów i dowiaduje się że linia P20 zostaje zawieszona. Pytam się jak teraz dojechać do Lublina, rezygnować ze studiów tylko dlatego że komuś przeszkadza taki super kurs, Mam 185 wzrostu i napewno nie bedę jezdzić małymi busikami z brodą pod kolanami ,co jadą cały dzień.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 16 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...